Home

pereche Înconjurător direcţie tenis de masa romania slovenia traducător sosire Prevede

Tenis de masă / Bernadette Szocs și Ovidiu Ionescu şi-au asigurat medalia  la WTT Contender Nova Gorica 2022 | Cuget Liber
Tenis de masă / Bernadette Szocs și Ovidiu Ionescu şi-au asigurat medalia la WTT Contender Nova Gorica 2022 | Cuget Liber

Ziua de Cluj | Emil Boc face galerie echipei României la tenis de masă:  "Hai România!"
Ziua de Cluj | Emil Boc face galerie echipei României la tenis de masă: "Hai România!"

Echipa masculină a României, victorie la Campionatul European

Federația Română de Tenis de Masă

BJK Cup: România va întâlni Slovenia în calificările pentru turneul final  2023 - Sport Clasic
BJK Cup: România va întâlni Slovenia în calificările pentru turneul final 2023 - Sport Clasic

România înfruntă Ungaria și Slovenia la tenis de masă — Info Mureș

Constantin Gabriela – Comitetul Paralimpic Român

România, în goana după medalii la Europeanul de tenis de masă de la  Cluj-Napoca. Selecționerii au ales loturile | Sport.ro
România, în goana după medalii la Europeanul de tenis de masă de la Cluj-Napoca. Selecționerii au ales loturile | Sport.ro

Echipa feminină de tenis de masă U19 își va apăra duminică titlul european

România a obținut azi două victorii la Campionatele Europene de Tenis de  Masă pe echipe - Eurosport
România a obținut azi două victorii la Campionatele Europene de Tenis de Masă pe echipe - Eurosport

Arădeanca Irina Rus, bronz la Openul Ungariei – Special Arad · ultimele  știri din Arad
Arădeanca Irina Rus, bronz la Openul Ungariei – Special Arad · ultimele știri din Arad

România se oprește în optimi la CM de tenis de masă: echipa feminină,  învinsă dramatic de Hong Kong
România se oprește în optimi la CM de tenis de masă: echipa feminină, învinsă dramatic de Hong Kong

România, campioană Europeană la tenis de masă

Tenis de masă: România - Slovenia 2-3, în preliminariile masculine ale  Campionatului European din 2019 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis de masă: România - Slovenia 2-3, în preliminariile masculine ale Campionatului European din 2019 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Romania ataca preliminariile la Europeanul de tenis de masa! Ovidiu Ionescu  e prezent
Romania ataca preliminariile la Europeanul de tenis de masa! Ovidiu Ionescu e prezent

Planul echipei naționale de tenis de masă pentru Campionatul European:  „Vrem să câștigăm a treia oară la rând”
Planul echipei naționale de tenis de masă pentru Campionatul European: „Vrem să câștigăm a treia oară la rând”

Tenis de masă | România și-a asigurat trei medalii la dublu la Europenele  Under-21
Tenis de masă | România și-a asigurat trei medalii la dublu la Europenele Under-21

Copil de aur: Orădeanca Alesia Sferlea e campioană europeană la tenis de  masă - BIHON
Copil de aur: Orădeanca Alesia Sferlea e campioană europeană la tenis de masă - BIHON

Ziua de Cluj | Națională masculină a obținut biletele pentru sferturile de  finală ale Europeanului de tenis de masă
Ziua de Cluj | Națională masculină a obținut biletele pentru sferturile de finală ale Europeanului de tenis de masă